ORACLE EBS plėtinys Lietuvai

Kartu su „Oracle E-Business Suite" pateikiame priemones (išplėtimus), kurios parengtos atsižvelgiant į Lietuvoje veikiančių įmonių poreikius. Tokių išplėtimų pavyzdžiai:

  • Integracija su bankais LITAS ESIS formatu (mokėjimų pavedimai, banko išrašai, automatinis įmokų ir gautinų sumų sąskaitų sugretinimas, valiutos kursai).
  • Išoriniai dokumentai (pirkimo užsakymas, sąskaita klientui, važtaraštis). Visi dokumentai daugiakalbiai. Įmonės atributai (pavadinimas, logotipas ir kt.) yra nustatomi.
  • Mokestiniai dokumentai. Yra parengti: gautų sąskaitų registras, įsigytų prekių pardavimo PVM žurnalas, PVM deklaracija, išrašomų PVM sąskaitų registras, kasos knyga.

Visos šios priemonės yra palaikomos kartu su „Oracle E-Business Suite" smulkiam ir vidutiniam verslui. Pasikeitus įstatymams ar „Oracle" išleidus naują „Oracle E-Business Suite" versiją visi aukščiau aprašyti išplėtimai bus atitinkamai atnaujinti.

Daugiau informacijos apie „Oracle E-Business Suite" sprendimą rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą ir atsisiuntę brošiūrą:

Oracle eBusiness Suite pdf, 750,09 kB
Contact-Us

Jei Jums kilo klausimų, susidomėjote ar pageidautumėte individualaus IT sprendimų/paslaugų pristatymo Jūsų organizacijoje, visada maloniai prašome kreiptis tel. (8-5) 212 3712 arba el. paštu info.lt@affecto.com , mūsų specialistai susisieks su Jumis ir atsakys į kilusius klausimus.