Klientų/partnerių savitarnos interneto portalai

„Affecto Lietuva“ kuria interneto portalus įmonėms ir organizacijoms, kurių klientai bei partneriai nuolat naudojasi įmonės teikiama informacija, elektroninėmis paslaugomis bei bendradarbiauja elektroninėje erdvėje. 

Šiuolaikinėse įmonėse ir organizacijose vis daugiau veiklos procesų tampa priklausomais nuo informacijos apsikeitimo elektroninėje erdvėje, kai klientai ir partneriai savarankiškai naudojasi įmonės informacine sistema duomenų gavimui, pateikimui bei bendradarbiavimui, kas leidžia ženkliai sumažinti veiklos procesų administravimo išlaidas ir darbo sąnaudas. Funkcionalumo prasme portale tikimasi sprendimų šiuose funkcinėse srityse:

  • Informacijos apie organizaciją pateikimas
  • Konsoliduotos informacijos pateikimas priimamiems veiklos sprendimams
  • Personalizacija
  • Vieninga naudotojų identifikacija ir autorizacija
  • Darbas grupėje
  • Socializacija
  • Dinamiškas turinio valdymas
  • Dokumentų valdymas
  • Verslo analitika

Tačiau didėjant informacijos kiekiams ir paslaugų įvairovei atsiranda rimtų iššūkių susijusių su elektroninių paslaugų valdymu ir jų pateikimo patogumu. Įmonės klientai ir partneriai, kurie naudojasi savitarnos elektroninėmis paslaugomis dažniausiai nėra specialiai apmokomi, skirtingai nei įmonės darbuotojai kurie naudoja vidines informacines sistemas, dėl to savitarnos paslaugoms yra keliami daug griežtesni naudotojo sąsajos patogumo reikalavimai nei vidinėms sistemoms. Elektroninių savitarnos paslaugų kokybė tiesiogiai priklauso nuo jų pateikimo efektyvumo ir paprastumo, klientai ir partneriai turi intuityviai orientuotis sistemoje, visi reikalingi įrankiai turi būti pasiekiami iš vienos vietos, turi būti integruoti bendravimo ir grįžtamojo ryšio sprendimai.

Galimi sprendimai

Išvardintiems poreikiams įgyvendinti yra labai daug galimų architektūrinių sprendimų. Galima portalų funkcionalumą kurti individualiai kaip žiniatinklio sistemą pagal prašomą funkcionalumą. Tačiau tokiu atveju kūrimas užtrunka, tampa brangesnis.

Svarbi kuriamų portalų sėkmingo įgyvendinimo sąlyga yra integracijos galimybės, nes portalas savo prigimtimi yra informaciją vienijanti  ir centralizuotai pateikianti sistema. Todėl labai svarbu, kad portalo palaikytų atvirus standartus, būtų lengvai plečiamas, pritaikomas ir adaptuojamas.

„Affecto Lietuva“ atstovaujami kompanijos „Liferay inc“ produktai, kurių pagalba kuriami portalai tampa funkcionaliais, išbaigtais ir intuityviai valdomais. Tai pasaulyje pripažinta sistema „Gartner" konsultantų įvardijama kaip portalų srities lyderė. „Liferay" portalų sprendimuose yra profesionaliai realizuoti JAVA kūrimo kalba turinio valdymo, dokumentų valdymo, socialinių tinklų integracijos bei daugelis kitų portalams būdingų modulių, kurių naudojimas užtikrina teikiamų paslaugų vientisumą bei kokybę. Egzistuojančių modulių  panaudojimas „Liferay"  leidžia išvengti žmogaus klaidų kurios gali atsirasti nuo pradžių kuriant minėtus modulius.

Siūlomas sprendimas

„Affecto Lietuva“  diegiami „Liferay" portalai naudoja populiariausias ir pažangiausias WEB  technologijas (AJAX, PORTLETS, CSS ir kt.), kurios užtikrina modernią sąsają, bei patogų portale publikuojamo turinio valdymą interneto naršyklės pagalba.

Esamas standartinis platus funkcionalumas leidžia „Liferay" naudoti kaip web portalų kūrimo kūrimo platformą: autentifikacijos ir autorizacijos SSO sprendimai, SOA servisai ir integracija, veiklos taisyklių varikliai, suderinamumas su „Microsoft Office", galinga turinio valdymo posistemė, grupinio darbo WEB 2.0 komponentai, apimantys WIKI, kalendorių, naujienas ir t.t.

„Affecto Lietuva“ išnaudodama savo kitų sričių ekspertus ir teikiamą „LifeRay" SOA principus atitinkančią architektūrą gali įgyvendinti integraciją su įvairiomis organizacijų turimomis sistemomis. 

Kartu su „Liferay" standartiniu funkcionalumu, integracijos galimybėmis ir papildomai sukuriamais moduliais galime pasiūlyti patikimą portalinį sprendimą JAVA EE platformoje.

Contact-Us

Jei Jums kilo klausimų, susidomėjote ar pageidautumėte individualaus IT sprendimų/paslaugų pristatymo Jūsų organizacijoje, visada maloniai prašome kreiptis tel. (8-5) 212 3712 arba el. paštu info.lt@affecto.com , mūsų specialistai susisieks su Jumis ir atsakys į kilusius klausimus.