Intraneto sprendimai

MICROSOFT ECM PLATFORMA

„Microsoft ECM" platforma susideda iš „Microsoft SharePoint", „Microsoft Office InfoPath" bei kitų „Microsoft Office" šeimos produktų. „Microsoft" programinė įranga teikia bendradarbiavimo bei dokumentų valdymo platformos funkcionalumą panaudojant naršyklėje valdomo bei administruojamo bendro naudojimo dokumentų saugyklos bei portalo aplinką, pilnai integruojamą su turimais „Microsoft" produktais.

Šioje „Microsoft" platformoje „Microsoft Visual Studio" ir „Office SharePoint Designer" bei kitų įrankių pagalba mes galime sukurti įvairius turinio valdymo sprendimus, pilnai integruotus į jūsų turimas sistemas. 

MICROSOFT SHAREPOINT

Portalų pagrindu veikianti bendradarbiavimo bei dokumentų valdymo programinė įranga. Gali būti naudojama kaip tinklapių bei internetinių dienynų, bendro redagavimo interneto žinynų administravimo bei pateikimo priemonė. Į SharePoint portalą galima integruoti įvairias papildomas tinklapių funkcionalumą papildančias priemones, kaip diskusijų, užduočių ir kt. zonas. 

„SharePoint" produktų šeimą sudaro „Windows SharePoint Services", „Microsoft Office SharePoint Server". „SharePoint ASP.NET" technologijos taikomosios sistemos yra serviruojamos su „Microsoft Internet Information Server", „SQL Server" panaudojant kaip duomenų saugyklą.

MICROSOFT OFFICE INFOPATH

„Microsoft Office InfoPath – taikomoji sistema, skirta duomenų įvedimo formų XML-pagrindu kūrimui. „InfoPath" palaiko SOAP, UDDI, WSDL standartus ir su išorinėmis sistemomis integruojama panaudojant XML WEB SERVICES. 

Daugiau apie „Affecto Lietuva" kuriamus sprendimus MICROSOFT platformoje galite pasiskaityti paspaudę žemiau esančią nuorodą ir atsisiuntę brošiūrą:

Contact-Us

Jei Jums kilo klausimų, susidomėjote ar pageidautumėte individualaus IT sprendimų/paslaugų pristatymo Jūsų organizacijoje, visada maloniai prašome kreiptis tel. (8-5) 212 3712 arba el. paštu info.lt@affecto.com , mūsų specialistai susisieks su Jumis ir atsakys į kilusius klausimus.