Studentų praktika

Priimame studentus 2-3 mėnesių praktikai. Studentams suteikiame galimybę pasirinkti skirtingas praktikos kryptis:

- Draudimo sprendimų skyriuje. Praktikos metu teks spręsti užduotis, kurios yra paremtos realiomis situacijomis, su kuriomis susiduriama. Praktikantai įgys patirties renkant reikalavimus, rašant projekto dokumentaciją, programuojant Oracle technologijomis bei testuojant pačių sukurtą funkcionalumą. Taipogi bus supažindinama su Agile principais, bei bandoma juos panaudoti praktikoje. Affecto klientai yra tarptautinės draudimo įmonės, tad praktikantai taip pat įgys draudimo srities žinių, susipažins su tokių įmonių veikla.

- Personalo sprendimų skyriuje. Atlikdami praktiką Jūs sužinosite, kaip skaičiuojamas darbo užmokestis, kiek darbuotojui priklauso atostogų ir kas yra pagrindinis neapmokestinamasis pajamų dydis.  Praktikos metu Jūs dalyvausite kuriant ir vystant personalo valdymo, darbo laiko apskaitos , darbo užmokesčio skaičiavimo sprendimus, kuriuos mūsų Personalo sprendimų skyrius diegia Lietuvos įmonėse.  Praktikos metu  mėginsime praeiti visus programinės įrangos kūrimo etapus, nuo poreikių analizės, naujo modulio programavimo iki sukurto produkto įdiegimo. Jūs galėsite daugiau sužinoti apie Oracle programinę įrangą ir šias žinias pritaikyti praktiškai. Taipogi bus supažindinama su Agile principais bei jų taikymu vykdant projektus.  

- Veiklos analizės skyriuje praktiką atliekantys studentai turės galimybę susipažinti su sąvokomis, geriausiomis praktikomis ir įrankiais, naudojamais veiklos analizės (BI - Business Intelligence) projektų diegime. Ypatingą dėmesį skirsime kiekvienam BI projekto diegimo žingsniui, nuo reikalavimų apibrėžimo iki informacinių skydelių vadovams kūrimo. Praktikos metu, techninėms užduotims atlikti, studentas galės pasirinkti vieną iš šių technologijų: Microsoft Business Intelligence, arba IBM Cognos. Šių technologijų ekspertai padės jums nepasiklysti galimybių jūroje ir įgauti reikalingas žinias ir įgūdžius dirbant su pasirinkta technologija.

- Mobiliųjų sprendimų centre - praktikos metu studentai turės galimybę susipažinti su mobiliųjų aplikacijų kūrimo procesu, įrankiais bei įgaus praktinių programavimo įgūdžių Java, Kotlin, Objective C, Swift programavimo kalbomis. Pagrindinė praktikos užduotis veikiančios  mobilios aplikacijos Android arba iOS platformai sukūrimas.  Praktikantai atlikdami užduotį konsultuosis ir bendradarbiaus su patyrusiais programuotojais ir dizaineriais.

- Dokumentų valdymo technologijų skyriuje praktiką atliekantys studentai turės galimybę susipažinti su dokumentų valdymui skirtais sprendimais, sukurtais Saperion ECM pagrindu. Praktikos pradžioje jie bus supažindinami su Saperion ECM pradmenimis, t.y. sprendimų struktūromis, specifikacijomis, sistemų kūrimu ir jų testavimo scenarijais. Įgijus patirties ir susipažinus su Saperion ECM funkcionalumu praktikantai gali dirbti su „Affecto Lietuva“ klientams įdiegtomis dokumentų valdymo sistemomis ir spręsti realias, naudotojams kylančias problemas, atliekant palaikymo darbų užduotis bei kuriant naujus sprendimus.

- Veiklos sprendimų skyrius diegia Verslo valdymo sistemas (ERP) Oracle e-Business Suite produkto pagrindu. Šis produktas skirtas stambioms ir vidutinėms pasaulio įmonėms, todėl mūsų skyriaus klientai yra stambiausios Lietuvos įmonės ir organizacijos. Praktikos metu susipažinsite su didelių sistemų diegimo principais, sudalyvausite produkto vystymo procese. Kartu su savo komanda turėsite išsiaiškinti reikiamo funkcionalumo poreikius, suprojektuoti būsimą sprendimą, jį sukurti ir pristatyti klientui (Affecto viduje). Labiau techniniams žmonėms, galime pasiūlyti Oracle DB administratoriaus praktiką, kurioje laukia, kitokie, bet ne mažesni iššūkiai.

Atlikus praktiką, patiems gabiausiems pasiūlysime prisijungti prie mūsų kolektyvo.

 Norėdami dalyvauti studentų praktikos konkurse, siųskite savo gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu cv@affecto.com . Kreipimosi dėl praktikos laiške prašome nurodyti, kuri praktikos kryptis jus domina. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.